רעיונות לעיצוב סוכה

אם חג סוכות הוא תקופה כיפית וחגיגית, עיצוב סוכה הוא חלק חשוב מהחגיגה הזו. ישנם עיצובים רבים ושונים שאנשים אוהבים להשתמש בהם לסוכה שלהם, אך ישנם עיצובים שנפוצים יותר מאחרים. במה בוחרים? הנה כל הדקורציה שתצטרכו להכיר בחג השנה.

לפני שתתחילו לעצב את הסוכה שלכם, יעזור אם תדעו איזה סוג של סוכה אתם רוצים לקבל בסופו של דבר. לדוגמה, אם תרצו סוכה מסורתית עם 4 קירות, אז תצטרכו כמות יריעות ברזנט בהתאם לגודל הסוכה שלכם. מאידך, אם תרצו להנות גם מאוורור בסוכה, תצטרכו ברזנטים או מסגרת לסוכה עם חלונות או אפילו דלת כניסה מעוצבת. באופן כללי, יש לא מעט רעיונות לעיצוב סוכה, והנה כמה שבחרנו לרכז עבורכם. 

למה דווקא סוכה מעוצבת וכיצד נעצבה? 

בעוד כי חלק מהאנשים מעדיפים את הסוכה שלהם כמה שיותר צנועה, אחרים מעדיפים סוכה מעוצבת שכוללת מגוון דקורציות שונות. בסופו של יום, מדובר באמת בבחירה שלכם. אם תרצו סוכה מעוצבת החג, תוכלו להשתמש ביותר מקישוטים סטנדרטיים לסוכה, אגב תוכלו לראות מדריכים ורעיונות, איך ליצור קישוטים לסוכה.

כאשר מדובר על קישוטים לסוכה, רעיונות לעיצוב סוכה יכולים לכלול אהיל נייר לסוכות, פלייסמנטים לשולחן הסוכה, רביעיות של כרזות ותפילות החג, שרשראות דגלים ועוד. אם תרצו, תוכלו אפילו להזמין אונליין פוסטרים במיתוג אישי לחג סוכות, או להדפיס ציורים לסוכה לילדים ואז לתלות אותם, הכול תלוי בסגנון ובתקציב. 

לא לשכוח עיצוב שולחן וכיסאות סוכה 

אם מדברים על רעיונות לעיצוב סוכה, חשוב לזכור כי עיצוב סוכה לעולם אינו זהה בין סוכה לסוכה. הכול עניין של טעם אישי וסגנון מועדף בעיצוב, אבל מי שמעדיפים סוכה מעוצבת, צריכים להקפיד גם על עיצוב שולחן סוכה. עיצוב שולחן לסוכה יכול לכלול שימוש בדקורציה כמו ראנר מנייר לשולחן, חבקים לצלחות ומפיות, שרשראות פרחים שמשולבות בכיסאות הסוכה ועוד. 

תוכלו להשתמש גם בתחתיות לכוסות, לקשור דגלונים לסוכות על הכיסאות ואפילו להשתמש במדבקות במיתוג אישי עבור בקבוקי יין. אם אתם בוחרים להשתמש במדבקות במיתוג אישי עבור קישוטים לסוכות, כדאי לבחור בית דפוס איכותי שמספק מדבקות מהודרות לחג (אפשר גם להזמין אונליין בד"כ). כשיש לכם שולחן סוכה מעוצב עם בקבוקי יין במיתוג אישי, ראנרים ופלייסמנטים חגיגיים, אתם מסודרים בחג. 

אל תשכחו את הפונקציונאליות של הסוכה 

בסופו של דבר, הרעיונות לעיצוב סוכה משתנים מאדם לאדם וממשפחה אחת לשנייה, אך חשוב לזכור שלא צריך להתמקד רק באסתטיקה, אלא גם בפונקציונליות ובשימושיות. בעוד כי לסוכה יש בדרך כלל מבנה העשוי מעץ-דיקט או חומרים אחרים עם כיסוי רשת או בדים ויריעות, כדאי לדעת שגם בתחום הזה יש לכם בחירה מגוונת.  תוכלו לבחור יריעות סוכה עם חלונות, מסגרת סוכה עם דלת מעוצבת ועוד, ככה שהסוכה תרגיש חגיגית במיוחד. וטיפ אחרון מאיתנו, לא משנה באיזה סוג עיצוב סוכה תבחרו, תמיד תערכו השוואת מחירים בין חומרי הגלם השונים, תוכלו לראות סוכות במבצע באתר. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה