סוכה גדולה

מחפשים סוכה גדולה? צריכים סוכה ענקית? ובכן, פורטל iSukot ובשיתוף סוכות הדר יכולים לספק לכם סוכה גדולה במיוחד במחיר זול ומשתלם!

מהי סוכה גדולה?

ובכן, סוכה גדולה היא עניין משתנה, כאשר סוכה גדולה יכולה להיות 3X5 או 3X4 למשפחות מסויימות, אבל ישנם כאלו שמחפשים אחר סוכה גדולה מעבר לגדלים אלו, סוכה שיכולה להגיע עד לגודל של 20X20. אז בפורטל שלנו iSukot ובשיתוף עם סוכות הדר, אפשר ללא ספק להגיע לגדלים ענקיים באמצעות רכישת סוכה גדולה עם הרחבות.
 

סוכה גדולה

סוכה גדולה במחיר זול

רוצים סוכה גדולה מאוד? אם אתם מחפשים סוכה בגודל מותאם אישית ומעבר לגדלים הסטנדרטיים, אפשר לקבל מחיר זול בעבור סוכה גדולה בהתאמה אישית. השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם עם התאמה אישית של הסוכה שלכם ומחיר זול ומשתלם.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: נשוב לפעילות בשנה הב

סוכה גדולה למכירה - ענקית!

אז כפי שהסברנו עד כה, אפשר לרכוש סוכה דרך הפורטל או ישרות דרך סוכות הדר, סוכה ענקית! אנו נדאג לתת לכם את הציוד הנחוץ וההרחבות הדרושות לצורך הגעה לגודל הסוכה הנחוץ לכם. סוכה יציבה, חזקה, גדולה ואף ענקית! כולל שירות משולחים המגיע לכל אזור ברחבי המדינה.

האם מותר לבנות סוכה על גבי סוכה?

רבים רוצים לבנות סוכה בגובה כפול! שזה אומר סוכה על גבי סוכה בגובה של 4 מטרים לערך, אבל על פי ההלכה - הסוכה העליונה פוסלת את הסוכה התחתונה, כך שאסור לבנות סוכה על גבי סוכה. את פיסת המידע הזו מצאנו באתר "תורת הר ציון".

מהי הסוכה הגדולה בעולם?

רוצים לדעת מהי הסוכה הכי גדולה בכל העולם? ובכן, היא כאן בישראל! הסוכה נבנתה בשנת 2022 בעיר ירושלים בכיכר ספרא ע"י עריית ירושלים. הסוכה הייתה בגודל של 800 מ"ר ואכלסה בו זמנית כ-650 סועדים! לכתבה המלאה באתר סרוגים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה