סוכה טלסקופית

מה זה סוכה טלסקופית? למה כדאי לרכוש אחת כזו, מהם היתרונות שלה וכמובן, מהו מחיר הסוכה? כל המידע על סוכה טלסקופית, מתכוננת ומתקפלת - ממש כאן!

תחילה, מה זה סוכה טלסקופית?

אם אתם רוצים להבין מה זה סוכה טלסקופית, קראו את הפסקה הזו - סוכה טלסקופית היא סוכה מתכוננת, אשר ניתן לקפל ולשנות את גודלה בהתאם לדרישות, למעשה כל סוכה בעלת יכולת קיפול טלסקופית יכולה לשנות את המידה שלה ובכך, לספק לרוכשים אותה גמישות בגודל הסוכה. כאשר מוטות הסוכה נכנסים זה בתוך זה ולמעשה משנים את רוחב ואורך הסוכה.
 

סוכה טלסקופית

מהו מחיר סוכה טלסקופית?

פורטל iSukot עובד בשיתוף פעולה עם "סוכות הדר" - הם אלו אשר מספקים את הסוכות ומוכרים אך ורק סוכות טלסקופיות, מחירון הסוכות שבאתר משקף את מחיר הסוכה הטלסקופית (החל מ-499 ש"ח ועד 849 ש"ח, למחיר מסגרת בגדלים משתנים), כאשר גודל הסוכה יכול להשתנות בהתאם לצרכים שלכם, כאשר מידה 2X3 יכול להפוך גם ל-3X3. אם תרצו להגדיל את הסוכה - קחו בחשבון שצריך לרכוש תוספת לסוכה (הרחבה). 


סוכה טלסקופית מחיר ממוצע

סוכה טלסקופית מחיר ממוצע: 674 ₪

טווח מחיר גבוה 849 ₪

טווח מחיר נמוך 499 ₪

מהם היתרונות של סוכה טלסקופית?

לסוכה הטלסקופית אשר נקראת גם סוכה מתכוננת, יש לא מעט יתרונות - לכן בחרנו לעסוק רק בסוג זה בעת מכירת סוכות, אז מהם היתרונות שלה?

 • חסכונית בשטח האחסון - הסוכה מתקפלת כאשר כל מוט יכול להיכנס אל עצמו ולמעשה לחסוך בשטח האחסון.
   
 • קלה להרכבה - לא צריך סולם, אפשר להרחיב אותה בקלות ובפשטות רק עם הידיים שלכם, אולי תצטרכו פטיש לחיזוק בין המחברים.
   
 • אפשרות הרחבה והקטנה - הסוכה הטלסקופית גדלה, קטנה ומשתנה בהתאם לטווח הגדלים שלה, אבל ללא ספק מעניקה פתרון למי שצריך סוכה בגודל שאינו סטנדרטי.
   
 • קלה לנשיאה והובלה - בגלל שהיא מתקפלת אל תוך עצמה (כל מוט בנפרד כמובן), היא מגיע לגודל קטן, אשר נוח לנשיאה וגם קל להובלה בתוך רכב פרטי, מתאימה גם בתור סוכה מתקפלת לטיולים.
   
 • גמישה להרחבות נוספות - את הסוכה המתכווננת אפשר להרחיב לעוד גדלים באמצעות רכישת קיט הרחבה. כך שאפשר להגיע עד לגודל של עשרות מטרים!
   
 • חזקה ויציבה - הסוכה יציבה, חזקה ועמידה במיוחד ונבנתה על מנת להיות כזו.
   
 • גבוהה ועמידה - גובה הסוכה גם הוא משנה, אך העמידה והיציבה שלה חשובה לא פחות, סוכות הדר דאגו שתקבלו סוכה טלסקופית חזקה ועמידה במחיר המשתלם ביותר.
   

סוכה טלסקופית יתרונות

איפה אפשר לרכוש סוכה מתכוננת (טלסקופית)?

הסוכה המתכווננת היא כמובן הטלסקופית, ניתנת לרכישה דרך סוכות הדר, אם תרצו מידע נוסף על מכירת סוכה היכנסו לכאן. ניתן גם ליצור קשר ישירות דרך iSukot ואנו נדאג שנציגי סוכות הדר יטפלו בכם במהירות, ידאגו להתאים לכם את הסוכה הטובה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

הרכבת סוכה טלסקופית - כן זה פשוט!

רבים שאלו, זה לא מורכב להרכיב סוכה שמשנה את גודלה? ובכן - ממש לא! כמו כל סוכה שמרכיבים, גם סוכה טלסקופית היא קלה להרכבה. השוני היחיד הוא שצריך "להגדיר" את גודל המוטות לפני תחילת הרכבת הסוכה ולאחר מכן, להתייחס לזה כמו על בניית סוכה רגילה. ניתן לראות כאן מדריכים על איך בונים סוכה.

האם סוכה מתקפלת היא כשרה?

בוודאי, פורטל iSukot ובשיתוף "סוכות הדר" דאגו לכך שהסוכה תיהיה כשרה. עם חוטי לבוד, 4 דפנות וכמובן, אם צריך אפשר לרכוש גם סכך כשר. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה