סוכה לנצח

אז מה זה סוכה לנצח? מהם המחירים של סוכה לנצח ומה השוני בינה ובין סוכה אחרת? כל המידע וההסבר המפורט על סוכות לנצח וכמובן, אפשר להזמין אותה דרך iSukot.

מה זה סוכה לנצח?

עם מסגרות ומעטפת-סוכות מסוגי סכך או דפנות בד, קורות תמך ואביזרים נוספים בהתאמה אישית, סוכה לנצח היא כנראה הפתרון הנוח, המהיר והיעיל ביותר לקיום בצוות בחג. סוכות לנצח הן סוכות שרוכשים פעם אחת בלבד, ובכל שנה ניתן להתקינן בקלות, הנה מה שצריך לדעת עליהן.
 

אמנם חלק מהאנשים נוהגים לבחור סוכה לפי חישוב של כ-1 מ"ר לאדם, אבל סוכה לנצח וגם סוכות רגילות מצריכות יותר מרחב. בהתאם למידות ההלכה היהודית, מומלץ להתאים את הסוכה בהתאם לגודל השולחן והכיסאות, ולהוסיף על פריטים אלו מרווח סביר מכל צד השולחן. כמובן, שכיום סוכה טלסקופית עמידה וחזקה, היא הסוכה לנצח שלכם, אז כמה היא עולה?
 

סוכה לנצח איכותית

מהם המחירים של סוכה לנצח?

את מחירי הסוכות ניתן לראות בעמוד מחירון סוכות 2023 העדכני של פורטל iSukot ובשיתוף עם סוכות הדר. אפשר לראות כמובן גם מבצעים עדכניים ממש כאן. אנו בפורטל iSukot עושים את מירב המאמצים לספק לכם סוכה עד הבית (עם משלוח) טלסקופית ועמידה לנצח.

במה סוכה לנצח עדיפה על סוכות אחרות?

כשמה כן היא, סוכה שמחזיקה לטווח הארוך. סוכות לנצח אפילו ניתנות להעברה מדור לדור, אבל חשוב להקפיד לשמר אותן במשך השנים. בעוד שהשלדים של סוכות עשויים ממוטות שמתחברים זה לזה ע"י התקן מובנה, סוכה לנצח מציעה חוזק ועמידות של המוטות והתקנים אלו, מה שהופך אותה למוצר מאוד אמין לאורך טווח.
 

באופן כללי, עובי טוב של מוטות סוכה לנצח נחשב עובי של לפחות 1 מ"מ, כאשר איכות הסוכה תיקבע גם לפי סוג המתכת ממנה מיוצרים המוטות. בנוסף לכך, איכות הציפוי של המתכת גם הוא פקטור שיש לקחת בחשבון. אם תרצו ציפוי איכותי, תבחרו חומרים שעברו צביעה בתנור, מה שהופך אותם לעמידים מאוד. בתוך כך, האחריות על סוכות לנצח ומוטות הסוכה נעה בין 3 ל-12 שנים ואף יותר, הכול תלוי בסוג הסוכה שתרכשו.
 

מלבד החלקים של שלד הסוכה, הקונסטרוקציה של סוכות לנצח כוללות בד"כ גם לפחות מוט חיזוק אחד. זאת, בעוד כי בדגמים מסוימים יש אפילו רצועות חיזוק לסוכה, מה שמאפשר לקבל יציבות משופרת. והנה כמה דגשים על בחירת יריעות לסוכה, המשיכו קריאה זריזה.

בחירת יריעות לסוכה לנצח

יריעות בד לדפנות הסוכה הן כנראה היריעות הנפוצות ביותר, כאשר ההמלצה היא לבחור בד חזק ועמיד הניתן לשטיפה. כמו כן, מומלץ שהמעטפת של הסוכה שלכם תכלול גם חלונות אוורור וכן דלת עם רוכסן לסוכה. כדאי לדעת, חלק מהיריעות מגיעות גם עם רשת נגד מזיקים.
 

בתוך קטגוריית יריעות הבד, נמצא את אריג הכותנה, שכנראה מהווה את הפתרון הכי נפוץ, פשוט ואטרקטיבי במחיר. יחד עם זאת, כותנה היא סוג של בד שיש לו כושר בידוד די נמוך, אז קחו זאת בחשבון. מלבד כותנה, תוכלו גם לבחור בדים כמו קלבד, בד מצנח, פוליאסטר, רשת ועוד. ולבסוף, סוכה לנצח תצריך גם קישוטים לסוכות, דקורציה תלויה לסוכה וכו'. וזה השלב שבו השוואת מחירים בין סוכות לנצח הופכת רלוונטית, כך חוסכים זמן וכסף.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה