סוכה עם סכך

רוכשים סוכה עם סכך, לטות ומשלוח עד הבית דרך פורטל iSukot - בשיתוף עם חברת סוכות הדר!

סוכה עם סכך: כמה כדאי להשקיע ברכישת סוכות?

חג סוכות אוטוטו כבר מגיע, והזמן הכי נכון להתקין סוכה עם סכך הוא לפני הדקה ה-90. כאשר נזכרים ברגע האחרון, מגיעות כל ההפתעות וחוק מרפי קופץ לבקר, כל מה שאמור להשתבש אכן ישתבש. אם כך, מה חשוב לדעת על התקנת סוכות עם סכך? 
 

בעוד שחלק מהאנשים רוכשים פעם אחת סוכה איכותית ומשתמשים בה לאורך שנים, אנשים אחרים יעדיפו לרכוש סוכה במחירים מוזלים בכל שנה מחדש. בעת סיום השימוש בה, סוכה בד"כ חוזרת לאחסון אם היא מספיק איכותית. אם ככה, כמה כסף אמורים להשקיע על סוכה עם סכך? בממוצע, כמה מאות שקלים בודדים, אך סוכות מסוימות עשויות להגיע לאלפי שקלים.
 

סוכה עם סכך

ממה מורכבת סוכה כשרה עם סכך?

אם הסוכה לא איכותית דיה, לדאבוננו, היא לא תשרוד עד שנה הבאה. עם זאת, יש גבול עד כמה סוכה יכולה להיות איכותית. בסופו של דבר, סוכה אמורה להוות מבנה ארעי בלבד ולא מבנה קבוע מכל סוג. לכן, יש סט של כללים אשר מורים מהי סוכה כשרה ומהי סוכה עם סכך כשר:

  • הסוכה צריכה להיבנות משלוש דפנות לפחות.
  • כל דפנה תהיה בגודל 56 ס"מ ומעלה.
  • סכך סוכה אמור להיות עשוי חומרים טבעיים.
  • אמורים להצליח לראות את הכוכבים מבעד הסכך (עדות לכך שהמבנה ארעי).
  • ישנו מרווח מוגדר בין סכך הסוכה לבין קישוטי סוכות (32 ס"מ).
  • מידע נוסף, תמצאו בעמוד סוכה כשרה.

מהי סוכה 4 על 4 והיכן ניתן להתקינה?

סוכה 4 על 4 היא סוכה אשר גודלה הוא 4 מטרים על 4 מטרים, כאשר לרוב, הסוכות האלו נמכרות יחד עם סכך תואם בגודלו לגודל הסוכה. בפועל, סוכות אלו מיועדות עבור כל סוגי המשטחים כל עוד המשטחים האלו אכן מפולסים.

להתקין סוכה במרפסת?

לפי ההלכה, אין באמת הגבלות על מיקום התקנת סוכה עם סכך. ניתן להתקין סוכה קטנה במרפסת וכן גם בחצרות, בחניית הבניין ועוד. זאת, כל עוד הסוכה אינה מורכבת במקום שאינו ראוי לה. למשל, בצמוד לחדר האשפה של הבניין. עדיף

לשכור או לרכוש סוכה?

בין אם מתכננים לרכוש סוכה משומשת עם סכך או סוכה במבצע, תמיד קיימת גם האפשרות של השכרת סוכות. הבחירה צריכה ליפול על נושא השימוש בסוכה. חלק מהאנשים נהנים להשאיר אותה מותקנת גם לאחר החג, ככה שייתכן שהאופציה של רכישה תהיה עדיפה עבור אנשים אלו. 

לסיכום, בין אם שוכרים או רוכשים סוכות, קודם מבצעים השוואת מחירים בין סוכות כדי לקבל הצעה טובה. 

 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה