סוכה 3 על 3

מחפשים סוכה 3 על 3? דרך הפורטל איי סוכות והחברה סוכות הדר, תוכלו להזמין סוכה 3*3 כולל משלוח עד לבית במחיר זול במיוחד! אפשר להזמין גם סכך, בדים וציוד נלווה לסוכה.

סוכות 3X3 והתקנתן: כל מה שצריך לפני החג – שאלות ותשובות 

רגע לפני שסוגרים על האפשרות של השכרת סוכה 3X3, חשוב לדעת כי בימינו ניתן להשיג סוכות 3X3 כשרות במחירים אטרקטיביים במיוחד. כך ניתן לקפל את הסוכה, לאחסן אותה עד חג סוכות הבא ולהנות מחיסכון בכסף בטווח הארוך.
ישנן סוכות 3X3 בעיצובים שונים ומגוונים, כאשר סכך לסוכה 3X3, בד לסוכה 3X3 וקישוטים למיניהם צריכים להיבחר לפי טעם אישי. אם חשוב לבעלי הסוכה לעקוב אחרי כללים הלכתיים ביהדות, יש לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

  • סוג הסכך – ההלכה מורה על התקנת סכך טבעי
  • דפנות סוכה – ההלכה מורה על התקנת דפנות באורך 56 ס"מ לפחות ובגובה 80 ס"מ לכל היותר.
  • גובה סוכה – לפי ההלכה, גובהה של הסוכה יהיה עד 9.60 מ' (כמובן, זה לא קורה בפועל, סוכות הן עד גובה של 2.1 מטרים או 2.3 מטרים.
     

סוכה 3 על 3

היכן רוכשים סוכות 3X3 כשרות?

מעבר להיבטים ההלכתיים שצוינו לעיל, סוכה 3X3 תהיה סוכה כשרה אך ורק אם הותקנה במיקום ראוי. ככלל, סוכות יכולות להיות מותקנות בכל אזור מפולס מבחינה טכנית ומכבד מבחינה הלכתית. מכיוון שהסוכה משמשת לאושפיזין ואירוח אנשים, יש להקימה במיקומים הראויים לאירוח.

איזה בד לסוכה 3X3 נחשב כשר?

עבור מי שפחות מחמירים, לא קיימות הגבלות המטילות איסורים על בחירת סוג בד לסוכה 3X3. בד"כ, מומלץ לבחור בבד מסוג ברזנט עבה שהוא חזק ועמיד, אם רוצים יותר אוויר - עדיף ללכת על בד מצנח. עם זאת, ייתכן שיהיו הגבלות טכניות ופיזיות שונות, כמו למשל מקרים בהם הבד אינו מחובר לתחתית הסוכה ולדפנותיה. לכן, חשוב להזמין מתקינים מקצועיים להתקנת סוכה 3 על 3.

מה צריך לדעת על סוכה 3X3 מחיר?

סוכה 3X3 מחיר נע בין כמה מאות שקלים, אך חלק מהסוכות הן סוכות מתכווננות, מודולריות ומתקפלות שניתנות לשימוש רב פעמי ואחסון קל, הן גם נקראות סוכות טלסקופיות. הסוכות האלו יהיו יקרות יותר ועשויות יהיו להגיע ל-1,500 ש"ח ומעלה, אבל בסוכות הדר, אפשר למצוא אותן בחצי המחיר! ראו את מחירון הסוכות.

האם יש בד מעוצב לסוכה 3X3?

אכן כן, בד לסוכה 3X3 יכול להיות פשוט וצנוע, אך גם יכול להיות מעוצב בעיצובי חג סוכות. כמו כן, חלק מהבדים כוללים חלונות ודלתות, כך שניתן להנות מאוורור פנטסטי בסוכה. באופן טבעי, בדים עם עיצובים מורכבים יעלו יותר מהבדים הסטנדרטיים. 

איך להוזיל מחירי סוכות 3 על 3?

כדי להוזיל מחירי סוכות 3X3, חשוב לערוך השוואת מחירים בין סוכות וכן! לבדוק אם יש סוכה במבצע (לרוב אלו יהיו סוכות קומפלט, בהם הכל כלול והמחיר מוזל לחבילה הכוללת) אבל גם עריכת השואת מחירים במטרה להגיע לספקים הכי אטרקטיביים בעיר המגורים שלכם. ניתן לחסוך בין עשרות למאות שקלים, תלוי עד כמה חוקרים נכון את התחום. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה